Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / YILDIRIM GİBİ SÖZ!

YILDIRIM GİBİ SÖZ!

Fenerbahçe taraftarı bu sezona çok mutlu başladı. Takım kazandıkça bu mutluluk artarak devam ediyor. Eğleniyorlar. Onlar mutlu oldukça Aziz Yıldırım ve yönetimini de mutlu ediyorlar.

Habertürk Gazetesi’nden Meriç Müldür’ün gazetenin bugünkü baskısında kaleme aldığı yazı şu şekilde;

“Kombinelere, ürünlere, Fenerbahçe Yandex’e gösterilen ilgi ortada. Fenomen olan Terraneo’nun formasının tam 4 bin adet satması bile Fenerbahçeliler’in mutluluğunun bir göstergesi. Pereira-Terraneo ikilisi taraftarın gönlünde taht kurdu. Takıma güven giderek artıyor.

Hafta içinde Aziz Yıldırım’ın Bağdat Caddesi’nde Fenerbahçe Yandex’i bizzat tanıttığı etkinliğe futbolcular da katıldı. Josef de Souza da oradaydı. Etkinliğin başlangıç noktası araba galerisiydi. Josef, Diego Ribas, Fabiano ve Meireles ile sohbet ederken, başkanın dikkatini çekti.

Aziz Yıldırım, “Josef ne istiyor?” diye sordu. Yanındakilerden “Cip istiyor başkan” cevabı geldi.

Başkan bu kez, “Biz onlara araba verdik ya” dedi. Sanırım kalabalık bir ailesi var ki Josef, “O araç küçük geliyor” yanıtını verdi.

Yıldırım biraz düşündü, sonra da “Tamam.. İlk yarı 10 puan fark yapın cip senin” dedi.

Josef’in sevincini görseniz… Öyle mutlu oldu ki.. “Hiç sorun değil” der gibi bir yüz ifadesi vardı. İki elini kaldırdı, “okey” dedi.

Fenerbahçe 10 puan fark yapar mı, devre kafa kafaya mı biter, Fenerbahçe mi geride kalır? Futbol bu, her şey olur da futbolculardaki özgüven tavan yapmış. Bu da takımın büyük artısı.”