Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / VOLKAN CENGİZ: HADİ KOLAY GELSİN

VOLKAN CENGİZ: HADİ KOLAY GELSİN

Kestikçe daha çok çıkan istenmeyen tüy Kemal Kılıçdaroğlu çılgın proje açıklamış!

Adının bile taklit olduğu bu güzide projenin özeti; Türkiye, Asya ve Avrupa arasında bir ticaret merkezi oluyor!

İnsan nereciğiyle gülsün şaşırıyor. Dünya hava taşımacılığının merkezi olacak onur projemiz 3. Havalimanı inşasını durdurmak için her gün anayasa mahkemesine koşan Chp, Türkiye’yi merkez ülke yapacakmış! Yalan söylediklerine mi yanarsın. Bunlara inananlara mı yanarsın?!

Chp tek bir doğru söyler o da İslam’a saldırmak konusundaki doğrusudur. Yıl 1930 vaad; ” Dini unutturacağız” Yıl 2015 vaad; ”Ezan’ı belli yerlerde okutmayacağız”

Safi yalan safi demogoji.. Yine alır %25’ini oturur İslam düşmanlığı yapar! Bu işe memur edilmişler çünkü…

Öte yandan muhalif kanallardaki oy tahminlerine göz atıyor musunuz bilmiyorum. Cemaat ve Ulusalcı kanallar da fecciyat derecede yalanlarla seçmenlerini keriz yerine koymaya devam ediyorlar.

En son Halk tv, Ak Parti’nin oy oranını %32’ye kadar düşürdü. Daha 10 ay önce Ak Parti’yi temsil eden aday %52 oy alarak Cumhurbaşkanı seçilmişken, bugün Halk tv’ye göre aynı parti % 32 oy alıyor!!??? Yani 10 milyon insan aniden karar değiştirmiş!!

Tamam biz inanmıyoruz biliyoruz da neticeyi; Koca bir insan kitlesi inanıyor bunlara, bakınız Sözcü’nün sitesine, o kadar inanmışlar ki bu neticelere sevinçten çiftetelli oynuyorlar.

Bir de sandığa sahip çıkın diye yandan yandan algı yönetimi yapılıyor.

Yani demek istiyorlar ki; ” Bakın Ak Parti’nin oy oranı %32 eğer fazlası çıkarsa, doğru Taksim’e doğru isyana”

Şimdi yazacaklarımı Chp’ye oy verecek olan arkadaşlara atfen yazarak yazımı tamamlayayım.

Bakın arkadaşlar; Sizin Chp, 1950 yılından bu yana, her seçimde sağ partilerin oy çaldığını iddia ediyor. Başka bir deyişle 65 yıldır sandığa sahip çıkamayan bir partiniz var. Çok ilginçtir ki sağcılar bunların gözünün önünden oy çalıyor, sizinkiler de muhtemelen sandık görevlilerine söylenen lahmacun ve ayranı götürürken, lahmacunun tadı öyle mest ediyor olacak ki, oyların çalındığını göremiyor. Ve bu düzen 65 yıldır sürüyor.

Dolayısıyla bence siz hiç oy vermeyin! Boşuna zahmet edip de sandığa kadar gitmeyin. Nasıl olsa yine oylarınız çalınacak ve yine akşama Halk tv ” Amaneyy oylar çalındı diley diley oyyy” diye sizlere ” iddia edildi” başlığı altında medya mühendisliğini yutturacaktır.

Öyle değil mi Chp’li? Seçim akşamı ”oy çaldınız” diyecek olan sensin. Ama koştura koştura da oy vermeye gidersin!!??

Yok yok ben hiç anormal bulmuyorum. Bu sizin normal haliniz. İkilik dediğin zaman=Chp zihniyetidir. Tıpkı yazının başında bahsettiğim gibi, hem Türkiye’yi Dünya’nın merkezi yapacak havaalanını yaptırmamak için elinizden geleni yaparsınız. Hem de Türkiye’yi Dünya’nın merkezi yapacağız diye seçim vaadi sunarsınız!

Hadi kolay gelsin…