Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / Volkan Cengiz

Volkan Cengiz

YENİ ”HAİN” BAHÇELİ!

Şer planlarını boşa çıkaran Bahçeli, Siyonist medya uzantılarının yeni hedefi olmuş! Meclis başkanının Ak Parti’den çıkmasını hazmedemeyenler, hep bir ağızdan Bahçeli’ye vuruyorlar.

Ülkemizdeki her sorunun başlıca kaynağı olan Cumhuriyet Halk Partisi ve seçmeni çıldırıyor. Sosyal medyada ne küfürler, ne hakaretler!

E tabi onlar istiyorki herkes kendileri gibi ilkesiz olsun! Ruhu hafif olsun! Önüne gelenle part time ilişki yaşasın!

YALAN MI!!??

Sözde Amerika’ya karşıydılar. Erdoğan füze ihalesini Çin’e verince, ertesi gün yaptıkları yorum; ” Eksenimizi kaydırdılar” oldu!

Her zaman ” İran olacağız” derler. Erdoğan İran’la restleşti. Ertesi gün İrancı oldular.

Dine karşıydılar, cemaatin yatak odasına girdiler!

Kürde karşıydılar Hdp’nin yatak odasından çıkmıyorlar!

Şu üstteki 4 satırı okuyan zavallı bir Chp’li ‘Siz zaten her zaman cemaatin yatak odasındaydınız” diye en ucuz yorumu patlatır hemen.

Ak Parti cemaatin bir proje olduğunu farkettiği anda, ilişkilerini koparmıştır! Ama Chp onların ne olduğunu bile bile ortak olmuştur!

Ak Parti Apo ile kan akmasın diye görüşmüştür! Ancak Chp kanın akmasının devam etmesini isteyen Hdp’li ile ortaktır!

UTANMAZ YÜZSÜZLER HALA BU FARKLAR YOKMUŞ GİBİ KONUŞUYOR!!

Neyse konuyu dağıtmayalım. Lezbiyen ve gay eylemlerinde tomaların üzerine çıkan vekillerin temsil ettiği partiden ve kitlesinden ancak dönmelik beklenecekken boşuna konuşuyoruz! Devlet Bahçeli’ye dönelim.

Velhasıl önümüzdeki dönemde Bahçeli’nin üzerine daha çok gidilecekmiş gibi görünüyor! Adam Hdp ile ortak olup ilkelerini satmadığı için bundan sonra, ne yandaş olduğu kalır, ne yalaka olduğu kalır.

O Ak Parti’ ye dolaylı yoldan sahip çıktı. Ak Parti de Mhp’ye sahip çıksın. Şu acil kararlar almak zorunda olduğumuz dönemde, iki taraf da birbirine tevazulu yaklaşsın ve güçlü bir koalisyon hükümeti ile en azından Suriye meselesini halledene kadar birlikte hareket etsinler. Ancak asıl gönlümden geçen, keşke Mhp ve Ak Parti tek bir parti olsa da, Türkiye bir anda uçsa!…

Hayaller olur veya olmaz, ben bir Ak Partili olarak Sayın Devlet Bahçeli’ye bazı hususlardan dolayı kırgınım ama, son dönemde gösterdiği duruş için kendisine müteşekkirim. Sağolsun. Her kimki Türkiye’nin sefil bir ülke olması için konumlandırılan Cumhuriyet Halk Partisi’nin yoluna taş koyarsa, Allah ondan razı olsun!

11666252_1597916300464588_1535696147408495284_n