Çarşamba , 18 Kasım 2020
Anasayfa / BURSA / JANDER’in Bursa Buluşması…
JANDARMA HABER GAZETESİ VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI : SERHAT ŞAN

JANDER’in Bursa Buluşması…

Jandarma Haber Gazetesi ve Dayanışma Derneği(JANDER)kurucusu olan Genel Başkan Serhat Şan’ın önderliğinde yürütülen  çalışmalar Bursa’da hız kazandı.

JANDARMA HABER GAZETESİ VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI : SERHAT ŞAN

Jandarma Haber Gazetesi ve Dayanışma Derneği (JANDER)Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin Özdür,Onursal Başkanı Şerafettin Torun ve Jandarma Haber Gazetesi Bursa İl Temsilcisi Zinnet Torun ile bir araya geldi.

 

JANDER’in Onursal Başkanı Şerafettin TORUN,”böylesi onurlu bir görevde yer almak gurur verici çünkü milli duygularla hareket ediyoruz.İnsanın milletine hizmet etmesi kadar güzel bir duygu olamaz.Gerek Bursa’da gerek Türkiye’nin her ilinde İl-ilçe temsilcilerimizle koordineli olarak başarılara imza atacağımıza inanıyorum.Bu anlamda bizleri JANDER çatısı altında bir araya getiren genel Başkanımız Serhat (ŞAN)beye de çok teşekkür ediyorum”dedi.

JANDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin Özdür, Onursal Başkan Şerafettin Torun ve JHG Bursa İl Temsilcisi Zinnet Torun ile zaman zaman bir araya gelerek çalışmalarını projelere dönüştürerek icraatle taçlandırılacağı yönünde bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Haber : Zinnet TORUN