Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / GALATASARAY’IN SON KARARI BÜLENT KORKMAZ!

GALATASARAY’IN SON KARARI BÜLENT KORKMAZ!

Bülent Korkmaz isminde karar kılan Galatasaray, detaylı görüşmeyi Umut Bulut’un babasının cenazesi nedeniyle yarına bıraktı. Başarıya endeksli olarak sözleşme yapılacak olan Korkmaz’ın gelmeye niyetli olduğu ifade edildi.

Galatasaray’da Bülent Korkmaz ismi üzerinde fikir birliğine varıldı. Sarı-kırmızılılarda Fenerbahçe derbisi öncesi bir teknik adam için kolları sıvayan yönetim, sezon sonuna kadar takımı eski efsane kaptanı Bülent Korkmaz’a emanet edecek.

Şampiyonluk yarışından kopsa da ligin kalan 9 haftasında ve kupada Galatasaray için Avrupa hedefinin bulunmasından dolayı bir an önce geçici formülü uygulamaya sokmak isteyen yönetimin Bülent Korkmaz isminde karar kıldığı, ancak Umut Bulut’un babasının cenazesi nedeniyle görüşmeyi ertelediği bildirildi.

KALMASI KUPAYA BAĞLI
Hamza Hamzaoğlu ile sezona başlayan, daha sonra görece Mustafa Denizli’yi getiren ama bir süre önce tecrübeli hocanın istifasıyla teknik direktörsüz kalan Galatasaray’da, sezonun geri kalan kısmında Bülent Korkmaz’ın çalışması en uygun plan olarak belirlendi.

Galatasaray’ın Korkmaz’la başarıya endeksli bir sözleşme yapacağı belirtildi. Tecrübeli hocanın gelecek sezon takımın başında olup olmayacağı ise kupa ve ligde takımın alacağı sonuçlara göre belli olacak. Bülent Hoca’nın da gelmeye sıcak baktığı vurgulandı.

Bülent Korkmaz’la sezon sonuna kadar anlaşacak olan yönetim başarı durumunda sözleşmeyi uzatacak. (Milliyet)