Perşembe , 19 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / G.ANTEP’TE İĞRENÇ OLAY!

G.ANTEP’TE İĞRENÇ OLAY!

İddiaya göre, F.Y, 20 yıldır dini nikahla yaşadığı N. C.’nin dünyaya getirdiği bebek yüzünden tartıştı. F.Y.’nin, bebeğin kendisine benzemediğini söyleyerek, çocuğun babasının kim olduğunu sorması üzerine korkan N.C. bebeğin babası olduğu ileri sürülen İ.B’ye durumu anlattı. İ.B, bebeği ve annesi için bir ev tuttu.

Anne N.C, 3 çocuğunu da alarak, İ.B’nin tuttuğu eve taşındı. Çocukları ile birlikte alışverişe çıkan N.C İncirlipınar Mahallesi Kamil Ocak Caddesi üzerinde F.Y ile karşılaştı. Belindeki silahı çıkaran İ.Y, kucağında bebeği bulunan N.C.’ye ateş etti. Mermi önce bebeğe ardından ise anneye isabet etti.

Bebek, gece 23.00 sıralarında kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirirken, anne N.C kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavisi süren anne N.C’nin hayati riski devam ediyor.

Bebeğin cenazesi, Gaziantep Adli Tıp kurumunda yapılan otopsinin ardından babası olduğu iddia edilen İ.B tarafından alınarak, Yeşilkent Mezarlığına defin edildi.

53 yaşındaki F.Y ise olayın ardından yakalanarak gözaltına alındı. birlikte_yasadigi_kadini_ve_bebegini_vurdu_1445175335_9308