Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / BU FİLM ÇOK KONUŞULUR!

BU FİLM ÇOK KONUŞULUR!

Hayata yeni adım atmış bir bedenin önüne geçmek miydi amacı, güçlü bir aileyi yok etmek mi?
Başrollerini Tuğçe Kurşunluoğlu, Ayça Kuru, Sertan Erkaçan, Bedia Ener, Murat Ercanlı ve Zülal Memişoğlu’nun paylaştığı, sanatçı Alişan ve Mehmet Aslan’ın da konuk oyuncu olarak rol aldığı Azazil 2: filminin fragmanı yayınlandı.
Metafizik uzmanı Salih Memişoğlu’nun seanslarına gelen hastalarının yaşadığı yüzde yüz gerçek olaylardan beyaz perdeye aktarılan korku – drama türündeki Azazil 2: Büyü filminin yapımcılığını Burak Memişoğlu üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Özen bulunuyor.
Almanya ile aynı anda vizyona girecek filmin geliri Dünya Şehit Çocukları Vakfı’na bağışlanacak.
KLASİK KORKU FİLMLERİNDEN ÇOK FARKLI
Konusu ve içeriğiyle klasik korku filmlerinden farklı olan Azazil 2: Büyü, aynı zamanda bir aile dramı içeriyor.
Sedat işinde başarılı ancak özel hayatında bir o kadar başarısız ve mutsuz genç bir adamdır. Özellikle küçük kızları İlayda doğduktan sonra karısı Aylin ile ilişkileri gün geçtikçe kötüye gider. Karşısına çıkan genç ve güzel bir kadın olan Esma, Sedat’ı kısa sürede kendine âşık eder ve Sedat’ın zaten çatırdamak üzere olan evliliğini yerle bir eder. Ancak yerle bir olan sadece Sedat’ın evliliği değildir. Zaman içinde Sedat, Aylin ve küçük kızları İlayda çok kuvvetli bir büyünün etkisinde kalır. Azazil’in yeni hedefi aralarındaki bağ zayıflamış olan bu ailedir.
FİLMİN TÜM GELİRİ ŞEHİT ÇOCUKLARINA
Karşılaştığı gerçek olayların sinemaya aktarılmasını sağlayarak Azazil 2 Büyü filminin mimarı olan Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu filmle ilgili olarak, “Dinimizde yer aldığı üzere yetimlere ve muhtaçlara yardım etmek sevaptır. İlk filmimiz Azazil Düğüm de olduğu gibi şahsen yardım ettiğim, metafiziksel olaylara maruz kalmış insanların hikâyelerini onların da rızasını alarak değiştirmeden film haline getirdik. Filmden hiçbir maddi beklentimiz olmadı, hepsini Dünya Şehit Çocukları Vakfı’na bağışlıyoruz. Bir yetimin zor zamanında yanında olmak bizim için dünyaya bedeldir. Oyuncularımız da sağ olsunlar bu sosyal sorumluluk projesinde yanımızda yer aldılar. Yeni filmlerde de böyle olacak.” dedi. RUxKd_1457702539_6961