Cumartesi , 21 Kasım 2020
Anasayfa / EKONOMİ / BOYDAK: 2023’ÜN PARÇASIYIZ!

BOYDAK: 2023’ÜN PARÇASIYIZ!

Türkiye’nin hak etmediği halde bazı çevrelerin ülkeyi belirsiz bir ortama sürüklemek istediğini belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, “Devletimizin koyduğu 2023 yılı hedeflerini harfiyen destekliyoruz” dedi
01Vxy_1453467891_4201Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı ve BOYDAK HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, “Geriye bakmayı bırakıp, 2023 Türkiye’si için ileriye bakalım” dedi.
Bu dönemde herkesin işine sahip çıkması tavsiyesinde bulunan Mustafa Boydak, sosyal hayatın elbette gerekli olduğunu, ancak sosyal hayat diye boş işlerden de uzak durulmasını isteyen Boydak, “Devletin men ettiği faaliyetlerden kaçınalım. Rakiplerimiz olduğunu unutmayalım, hiç kimse unutmasın ki sektörce tek değilsiniz. Başka insanların durumuyla uğraşmaktan vazgeçip kendi işimize bakalım. Kendimizi hâkim sava yerine koyup yargılamalara girmeyelim. Bizim en önemli önceliğimiz şehirlerimizi büyütmektir, başkalarından geri kalmayalım. Teknolojiye ayak uyduralım. Geçmişte yapılmıştır, hizmetler olmuştur. Bir takım kişilere, gruplara herkes inandı, destek verdi. Geriye bakmaya gerek yok. İleriye bakalım” diye konuştu.
Türkiye’nin normal bir durumda olduğu halde, ülke farklı bir boyutta göstermek isteyenlerin olduğunu ve ülkeyi belirsizlikler ortamına çekmek için uğraştıklarının altını çizen Boydak, 1 Kasım seçimlerinin belirsizlikleri tamamen ortadan kaldırdığını söyledi.
Devletin koyduğu bütün hedefleri harfiyen desteklediklerini, 2023 yılı hedefleri noktasında hükümetin hedefleriyle mutabık olduklarını belirten Boydak, kendilerinin bu hedeflerin bir parçası olduğunu, 2023 yılında Türkiye’nin daha dinamik, daha hızlı korunaklı ve dünya siyasetinde söz sahibi bir ülke olacağını kaydetti.