Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / BAŞKAN’DAN YEMEK!

BAŞKAN’DAN YEMEK!

aa_picture_20151020_6578166_webBursaspor Kulübü Başkanı Bölükbaşı:

“Bursa, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi ve Bursaspor Kulübü de en büyük şehir kulübü. Hem voleybol hem basketbolda güzel yatırımlar yaptığımızı düşünüyorum”

BURSA (AA) – Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, hem voleybol hem basketbolda iyi yatırımlar yaptıklarını söyledi.

Bayanlar Voleybol 3. Lig’de yer alan Bursaspor’un teknik heyet ve sporcularına yemek veren Bölükbaşı, gecede yaptığı konuşmada, yönetim kurulu olarak sezon sonunda takımdan şampiyonluk beklediklerini dile getirdi.

Bursaspor’un son dönemde futbol kulübü görünümünden çıkıp spor kulübü görünümüne kavuşmaya başladığını kaydeden Recep Bölükbaşı, “Bursa, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi ve Bursaspor Kulübü de en büyük şehir kulübü. Hem voleybol hem basketbolda güzel yatırımlar yaptığımızı düşünüyorum” dedi.

Kulüpte voleybol branşının rahmetli İbrahim Yazıcı zamanında kurulduğunu hatırlatan Bölükbaşı, şunları kaydetti:

“O dönemde ben de yöneticiydim ve katkılarımız olmuştu. Geçtiğimiz sezon da basketbol branşını kurduk ve iyi ki kurmuşuz. Türkiye’de özellikle İstanbul kulüpleri futbol branşının dışındaki branşlarla göstermiş oldukları faaliyetler ile spor kulübü hüviyetini sürdürüyorlar. Biz de bundan sonra inşallah elde edeceğimiz başarılarla spor kulübü olacağız. Amatör şubelerden sorumlu yöneticimiz Halil bey de gecesini gündüzüne katıyor. Artık top sizde. Sizler başarılı olursanız bizler de çok iyi olacağız.”

Bölükbaşı, voleybol takımından da şampiyonluk beklediklerini vurgulayarak, “Bu sezon takımımıza yeni transferler yaptık. Hocamız da geçen sezonun Avrupa şampiyonu olan hocası. İnşallah sezon boyunca sakatlık geçirmeden, başarılı ve mutlu oluruz” diye konuştu. KAYNAK A.A.