Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / AZİZ YILDIRIM’DAN İLGİNÇ ÇIKIŞ!

AZİZ YILDIRIM’DAN İLGİNÇ ÇIKIŞ!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu’nda Şenol Güneş’in geçtiğimiz günlerde yaptığı “Hukuken aklanmış olabilirler, ama bunun vicdanen yanıtı yok” açıklamasına yanıt verdi.

Aziz Yıldırım, “Şenol Güneş hoca Dünya üçüncüsü olduğu zaman herkes kendisine saldırıyordu. Biz o günlerde Şenol hocaya destek çıktık. Gördüğümüz zaman moraliniz bozma vs. gibi şeyler. Sonra burada Trabzonspor’la berabere kaldığımız sene (2009-2010 sezonu) Urfa’da oynanan kupada Trabzon’a yenildik. Bana ‘Üzülmeyin şampiyon siz olacaksınız’ dedi. Sonra geldik ligdeki son maç olan Trabzon maçına. Burada ilk devre 1-1 bitti, aşağı indim. Oyuncular arasında münakaşa vardı. Şenol hoca ‘Başkan 45 dakika daha var siz şampiyon olacaksınız’ dedi.”

“BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM”

“Hukuken aklanmış olabilirler ama vicdanen kanıtı yok” diyor. Beşiktaş Yönetim Kurulu’na soruyorum. Onların ağzından duymak istiyorum. Beşiktaş şike yaptı mı yapmadı mı? Beşiktaş yönetim kurulu üyeleri mahkemelerde yargılandı mı? Şike yaptığına dair suçlandı mı? Hukuken beraat ettiler mi etmediler mi? Beşiktaş Kulübü kanunen şike yapılmadığı söylenirken Şenol Güneş gibi düşünenlerin vicdanında Beşiktaş aklandı mı aklanmadı mı? Aklanmadı diyorsa Beşiktaş yönetimini göreve çağrıyorum.”senol_gunes_besiktas_aklandi_diyebiliyor_mu_1445679690_4033