Pazar , 22 Kasım 2020
Anasayfa / GENEL / 14 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün çok rasyonel olmayabilirsiniz. Özellikle bilinçaltınız, sezgileriniz ve derin içsel duygularınız yükselebilir.

Metafizik konularına yatkın olabileceğiniz gibi trans çalışmalarına da en uygun günlerden birinde bulunuyorsunuz. Diğer taraftan iş bağlantılarınızı güçlendirebileceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Kardeşler ve komşular değer kazanacak. Hayatınızın keyifli alanlarında, çocuklarınız ve evliliğinizle ilgili konularda biraz bilgiç tavırlar içine girebilirsiniz. Gün içinde fevri çıkışlara dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaş ortamlarınızla bir araya gelip metafizik ve doğaüstü konulardan bahsetmek, bu tip etkinliklere katılmak gibi bir değişiklik yapabilirsiniz.

Gerçek dostlarınıza ve yakınlarınıza merhamet duygusunun yükselebileceği bir konumdasınız. Psikolojik ve manevi destek verebilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlar odak noktanız olacaktır. Ailenizle ilgili sohbetlerde biraz ısrarcı ve ben bilirim edasıyla davranışlar sergileyebilirsiniz. Gün içinde diyaloglarınızda agresif davranışlar ve çıkışlar sergileyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hizmet alanınızda ilerleyen bir ay ve benlik alanınıza giriş yapan Güneş nedeniyle, mesleki konularda bugün hiçbir şekilde fiziki ve zihinsel bir eylemde bulunmak istemeyebilirsiniz.

Dolayısıyla bugün işi ikinci plana itip kendinizle ilgilenmek ve benliğinizin sesini dinlemek isteyebilirsiniz. Bir aylık süreçte hedef ve kararlarınız belirginleşecektir. İş bağlantılarınızda ve bilhassa eğitim, medya ve reklamcılık alanlarında bilgiçlik taslama eğilimine girebilir, patronluk taslayabilme riskine dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Cinsel enerjiniz yüksek olabileceği gibi zihinsel farkındalığınızın da tavan yapabileceği bir gündesiniz. Seçiminizi daha güçlü hissettiğiniz spiritüel çalışmalardan yana kullanabilirsiniz.

Farkındalık ve koçluk eğitimlerine, majör zihinsel çalışmalara yahut fal, tarot gibi kehanet konularına eğilmek için zengin seçeneklere sahipsiniz. Odağınız bir ay boyunca bu konularla ilgili olacaktır. Para idaresinde bir parça ipin ucunu kaçırma riski taşıyorsunuz. Pahalı alışverişler yapabilir, bütçenizi aşan etkinliklere dahil olabilirsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızın krizli alanlarında manevi desteği hissedebilir ve bu desteğin kendi köklerinizden veya ailenizden geliyor olabileceğini deneyimleyebilirsiniz.

Eşiniz veya ortağınızın sorunlarına da siz manevi destek verebilirsiniz. Bir sır veya saklananları ortaya çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve toplumsal gruplar bir ay boyunca odak noktanızda kalacak. Merkür’ün sizin burcunuza giriyor olması sayesinde hedeflerinize ve odaklandığınız konulara daha bilgiç tavırlarla yaklaşabilirsiniz. Sahnede olma isteğiniz artacaktır.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gizemlerle ilgilenmek, cinsel fanteziler yaratmak, sevdiğinizle loş bir ortamda romantizmi harekete geçirecek bir müzikle baş başa kalmak veya su kenarlarına kısa gezintiler yapıp oksijen almak için çok uygun bir gündesiniz.

İlham verici bir ilişkiye başlamış olabilirsiniz. Bir ay boyunca kariyer alanınızda hedeflerinize ulaşmak için olumlu enerjilere sahip olacaksınız. Kişisel gelişiminiz konusunda daha istekli ve hevesli olabilirsiniz. Kendinizle ilgili konularda araştırmacı ve bilgiç tavırlara sahip olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İradenizi dış dünyaya yansıtmakta pek başarılı olamayabilirsiniz. Sebat ederek, disiplinle veya atılgan bir biçimde iş bitirici bir tavırla işlerinizi halletmekte zorlanabilirsiniz.

Gündelik hayatın rutinlerinden ve streslerinden kaçmak ve kendi keyfinize göre bir şeyler yapmak için çok uygun bir gündesiniz. Zihinsel gücünüzün yükseleceği, haberleşmeye önem vereceğiniz ancak biraz bilgiç tavırlarla arkadaş çevrenizi kontrol altında tutmak isteyeceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Kalabalıklar, gruplar ve sosyal etkinlikler bu süreçte hayatınızda yoğun olacak.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle iç dünyanızı ilgilendiren, cinsellik, sırlar ve gizli saklı tutulan olaylarla ve esrarengiz konuların araştırmasına yönelik bir gün geçirebilirsiniz.

Alkollü içecekler sizi daha kolay etkileyebilir. Aşırıya kaçmamak üzere hayatınızın zevk noktalarıyla ilgili özel deneyimler yaşayabilirsiniz. Kariyer alanınızda bilgi birikiminizin sizi parlatabileceği bir sürece başlıyorsunuz. Üst üste tasarlayacağınız projeler ve etkinlikler sayesinde kariyer gücünüzü arttırabilir ve takdir toplayabilirsiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sezgilerinizin ve bilinçaltınızın derinliklerinden feyz alabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Ana hedefiniz aileniz ve aile büyüklerinizin sorunlarına eğilmek, manevi sorumluluk almak ve destek vermek, miras ve vergi konularıyla ilgili harekete geçmek gibi aileyi ilgilendiren konularla yoğunlaşabilirsiniz. Zihinsel gücünüzün artacağı, bilgelik, cesaret, irade ve uzlaşma gibi erdemlerin hayatınızda daha fazla yer tutabileceği bir sürece giriyorsunuz. Eğitim vermek için doğru bir süreçtesiniz. Bildiklerinizi ihtiyacı olanlara aktarmalısınız.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gökyüzündeki transit gezegen ve Ay hareketleri sizin sosyal sorumluluk projelerinde yer almanız gerektiğini işaret ediyor.

Toplumsal kriz yaratan konularla ilgili imkanlarınız dahilinde güçlü ve manevi bağlar kurarak sorunların üstesinden gelebileceğiniz bir organizasyona liderlik edebilirsiniz. Hayatınızdaki krizlerin üstesinden gelebileceğiniz bir bilgi birikimine sahip bulunuyorsunuz. Merkür sayesinde bu alandaki noksanlıkları tamamlayabilecek, olumsuzlukların giderilmesi için gerekli fikir alışverişlerini tamamlayabileceksiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda farkındalık bilincinizin yoğunlaşacağı, mesleki olarak gizli kalmış bazı konuları açığa çıkarmanın size manevi tatmin getireceği bir gökyüzü etkisi altındasınız.

İş arkadaşlarınızın dertlerine maddi ve manevi derman olabilmeyi arzu edeceğiniz bir gündesiniz. İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili fikir alışverişlerinin yoğun yaşanabileceği bir döneme başlıyorsunuz. Venüs de bu alanda bulunduğu için mevcut ilişkiniz her anlamda doyurucu ve olumlu etkilere sahip olarak devam ediyor olabilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mesleki sorumluluklarınızı karşılamakta zorlanabileceğiniz gündesiniz.

Sezgilerinizin, ruhsal ve zihinsel yeteneklerinizin doruğa çıkabileceği, merhamet, sağduyu, maneviyat ve tanrısal iletişim boyutunun genişleyebileceği bir etkide bulunuyorsunuz. Hizmet alanınızda çalışanlarınıza karşı bilgiçlik taslayacağınız, zihinsel olarak üstünlük kurabileceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Bilhassa sağlık konusunda haberleşme, bilgi toplama, hekim ziyaretleri ve mevcut rahatsızlığınızı çözebilme üzerine olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz.