Cumartesi , 30 Mayıs 2020
Anasayfa / GENEL / YAŞAMIN İÇİNDEN…
GÜLER ÖZGAN-YAŞAM KOÇU

YAŞAMIN İÇİNDEN…

GÜLER ÖZGAN-YAŞAM KOÇU

DEĞERLİ OKURLARIM…

Mersin/Tarsus doğumlu, Kamudan(Maliye) Emekliyim.Dünyanın en güzel görevi olan bir anneyim,Uluslararası Hukuk öğrencisi bir erkek evladım var.Birçok görevlerde bulundum hayatım boyunca.Okul Koruma Derneği Başkanlığı ile başlayarak, birçok STK’larda Başkan, Birim Başkanı, Başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği yaptım ve halen Mersinde Tüm Engelli Hakları Başkanlığı yapmakta olup,Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu Genel Merkez Kadın Kolları’nda Teşkilat Başkanı olarak hizmete kendini adamış bir insanım.

İnsanları çok sevdiğim için ve pozitif yaşamanın ömür uzattığına inanan biri olarak, yaşam koçluğu yapıyorum.. Ne kadar insana yardımcı olabilirim, bana ulaşan kaç kişinin daha “hayatına olumlu katkılarım olur” düşüncesiyle uyanmak, muhteşem şifa.. Aslına bakarsak sevgi ve bencillikten uzak bir yüreğe sahip olmak Rabbimin ödülü olsa gerek diye kalbime sahip çıkıyorum,siz niye çıkmayasınız???

Yürüyerek yada koşarak gideceğiniz yerleri iyi seçin…Hayatın altın kuralı bu olduğunu öğrendiğimden beri her şey daha anlamlı ve daha değerli, adım bile atılamayacaklarla, koşarak yanında olmanız gerekenleri iyi seçmesini bilirseniz hayata 1-0 önde başlarsınız…(Zaman israfına son) !!!
Mutluluk çok yakın mesafende bekliyor,sadece o yöne dön ve bak…

Bir sonraki yazımda sizlerle buluşmak üzere…

Günümüz dünümüzü aratmasın…
Ölçüsüz mutluluklar yaşayın.. !!!