Çarşamba , 1 Nisan 2020
Anasayfa / BURSA / SAĞLIKTA BİR PATRON VAR,HERKES PATRON OLMAYIVERSİN…
ŞERAFETTİN TORUN

SAĞLIKTA BİR PATRON VAR,HERKES PATRON OLMAYIVERSİN…

ŞERAFETTİN TORUN

Sevgili Okurlarım Bursa’da herkes yargıç olmuş,hakim olmuş,sağlıkta patron olmanın peşinde…

Hey baylar bayanlar,yav Bursa’nın sağlıkta zaten bir tane patronu var.Bursa’da sağlık alanında çok güzel eserlere imza atan Özcan AKAN var…

Bulduğu güzel yerlere,hastanelerle sağlık alanlarında yaptığı çalışmalarla zaten biliniyor.Sağlık alanında müdür atamaları yapılırken kendinden olmayanlara çamur atarak bir yerlere varılamayacağını bilmeleri lazım.Yakup GÜLER ve İbrahim OCAK’a  gerçek Fetö itlerinin attığı iftiralarla ifadeye gitmeleri onları fetöcü yapmadı çünkü ikisi de beraat etti.Dürüst insanlar eğilir ama asla kırılmaz yine de dik dururlar.Bugün Şehir Hastanesi’nde müdürlüğe atananlar layık olan insanlardır.İbrahim OCAK gibi bir değeri halen anlayamadılar.İsteseydi İbrahim OCAK,özel hastanelerde büyük paralar alarak çalışabilirdi.Ama o devlette halkına hizmet etmeyi seçti.Nasıl bir babayiğit olduğunu işte görün.

Yakup GÜLER’e ve İbrahim OCAK’a iftira atan o hain,devletten ayrıldıktan sonra özel hastanelerde hemşireleri ensesinden öpmeye çalışan şimdi ise Bursayı terk eden o haine ve Bursa’da sağlığa soyunanlara şimdi soruyorum.Şimdi fetöcü o mudur yoksa Yakup GÜLER mi ???

Evet sağlıkta yeni müdürler atanıp görevlerine başlıyorlar.Kestel Devlet Hastanesi mali işler müdürü olarak atanan Gökhan TURAN’a aynı zamanda Bursa Devlet Hastanesi eski başhekim yardımcısı dr.Çetin BAKIR,Şehir Hastanesine Başhekim yardımsı olarak atanmıştır.Bu arkadaşlarımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

ÇKYS ye düşen ayrıyetten Nihal Öztürk ,Kestel Devlet Hastanesi bakım hizmetleri müdürü Akın Turan,Ali Fuat Tarlacı ve Bülent Özdede’nin ise Şehir hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü’ne sözleşme imzalamaları konuşuluyor.Ama bu isimler ÇKYS ye düşer mi düşmez mi bilemem.

Aynı zamanda  eski göğüs hastanesi müdür yardımcılarından Münir gülün Şehir hastanesinde müdür yardımcısı olarak atanmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Evet dostlar diyeceklerimiz şimdilik bu kadar…Yine de hatırlatalım dedik,Bursa’nın zaten Özcan AKAN diye bir patronu var,herkes patron olmayıversin.