Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa / GENEL / GENEL CERRAHA İSYAN !!! BEN ANNEMİ İSTİYORUM…

GENEL CERRAHA İSYAN !!! BEN ANNEMİ İSTİYORUM…

Sevgili dostlarım…

Geçen yolculuk yaparken İstanbul’da yaşayan bir hanım efendiyle tanıştım.İsmini vermeyeceğim çünkü annesi Bursa’da kanserden vefaat etmiş.Üzüntüsünü benimle paylaştı.Ben de burada sizinle paylaşayım.

Annesinin ölüm biçimi  ameliyat anında kalın bağırsağının delindiğini ve de enfeksiyon kaptığı için bir başka hastahaneye sevk edildiğini,bu enfeksiyon yüzünden de hayatını kaybettiğini,bu ameliyatı yapan Genel Cerrahın O.Ç.nin hakkında dava açtığını,bir tek kendisinin yalnız olmadığını,başkalarının da dava açtığını ve  Genel Cerrahın bu yönde  birçok  davasının olduğunu ve kendisinin de Kıbrıs’a giderken gözaltına alındığını daha sonrasında serbest bırakıldığını öğrendiğini iddia etti.

Yaptığım bir araştırmaya göre bu Genel Cerrah O.Ç.nin görev yaptığı hastahane farklı davalardan personellerle mahkemesinin olduğunu öğrendim.Hakkındaki iddiaların çok ciddi boyutlarda olduğu söyleniliyor.Bunu duyan çoğu kanser hastası ise,ameliyatlarında Genel Cerrah seçimlerine gidiyor.

Peki şimdi Sağlık Müdürlüğüne soruyorum.O.Ç.hakkında bu iddialara yönelik herhangi bir araştırma yapıldı mı? Yapılmadıysa neden?

Bu hanım efendinin ise davalardan sonuç alamadığı takdirde konuyu medyaya taşıyacağını ifade etti.