Cumartesi , 6 Haziran 2020
Anasayfa / BURSA / BURSA ARDAHAN İLİ VE İLÇELERİ KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GÜVEN GÖKTEN İLE YOLA DEVAM DEDİ…

BURSA ARDAHAN İLİ VE İLÇELERİ KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GÜVEN GÖKTEN İLE YOLA DEVAM DEDİ…

Bursa Ardahan İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği bugün kendi mekanlarında Olağan Genel Kurul Kongresinde Başkan Güven GÖKTEN güven tazeledi.

11.Olağan Genel kurulu 2. Toplantısını Ardahanlı hemşehrilerinin yoğun katılımı ile 17.11.2019 itibariyle gerçekleştirdi.

Bursa Ardahan İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği açılış ve yoklama,mevcut yönetimin başkanı Güven Gökten’in konuşmasının akabinde Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile Divan Heyeti Başkanlığı’nda 13 maddelik gündem konusu ile Kongresini gerçekleştirdi.

Birlik,beraberliğin önemini vurgulayan Başkan Güven GÖKTEN,”amacımızın Ardahan İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’mizin adını tüm Bursa’ya tanıtmaktı,çok şükür ki bunu başardık”diyerek konuşmasını sürdürdü.

Başkan GÖKTEN’in konuşmasının ardından yeni yönetiminin seçilmesine yönelik aday seçimine gidildi.Karşılarına yeni aday çıkmadığından mevcut yönetim tekrar üyelerin onayına sunularak,yönetim kadrosu ile tekrar seçilen Güven GÖKTEN’in teşekkür konuşmasından sonra dilek ve temenni konuşmalarına geçilerek kongreyi sonlandırdı.

Haber : Şerafettin TORUN